Powiększanie biustu — najpopularniejsze sposoby

1
4465

Wiele kobiet marzy o pełnym i jędrnym biuście. Dlatego powiększenie biustu to najczęściej wybierany zabieg medycyny estetycznej. Należy jednak pamiętać, że powiększenie piersi to również wyrównanie dysproporcji między nimi. I wymodelowanie kształtu. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg powiększenia piersi za pomocą zabiegu operacyjnego. Możemy wypróbować też naturalne sposoby. Które są również skuteczne.

Powiększanie biustu — najpopularniejsze sposoby

1 Naturalne sposoby powiększania biustu — ćwiczenia gimnastyczne

Jednym z naturalnych sposobów na powiększenie biustu są ćwiczenia. Jeśli chcemy mieć wymodelowany biust. Jednak nie chcemy korzystać z inwazyjnych metod, warto wypróbować ćwiczenia na powiększenie biustu. Nie sprawią one, że biust zmieni rozmiar. Jednak ćwiczenia uniosła piersi i sprawą, że będą wyglądały na pełniejsze. To rozwiązanie głównie dla Pań, które chcą poprawić wygląd biustu.

Należy pamiętać, że dobrze wyćwiczone mięśnie klatki piersiowej. Będą lepiej biust podtrzymywać. Dzięki czemu biust ma ładniejszy kształt. Również nasza podstawa ma wpływ na wygląd piersi. Warto zadbać o poprawną postawę. Mocne mięśnie kręgosłupa sprawią, ze nasza sylwetka będzie wyprostowana. A biust również się powiększy optycznie.

Ćwiczenia na powiększenia biustu to:

  • wyciskanie hentelek
  • motylek
  • spin doctor
  • napinanie klatki piersiowej
  • pompki

By ćwiczenia przyniosły efekt, należy wykonywać je regularnie. Najlepiej minimum 2 razy w tygodniu. Z czasem można zwiększyć intensywność treningów. Ponieważ aktywność fizyczna, jest zdrowa dla całego naszego organizmu.

2. Inwazyjne sposoby powiększenia biustu

Zabiegi medycyny estetycznej na powiększenie biustu, możemy podzielić na mniej i więcej inwazyjne. Mniej inwazyjnym zabiegiem będzie powiększanie biustu tłuszczem. Taki zabieg wymaga obecności lekarza, jednak nie jest zabiegiem zaawansowanym. Jak przeszczep implantów piersi.

Jednym z metod medycyny estetycznej na powiększenie biustu jest wstrzykiwanie kwasem hialuronowym. Cena powiększenia biustu kwasem jest dużo niższa niż zabieg operacji plastycznej. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie. I odpowiada za wiązanie wody w naskórku. Związek ten jest również stosowany w kosmetykach nawilżających. W medycynie estetycznej jest używany jako wypełniacz w formie żelu.

Ten sposób daje nam możliwość powiększania biustu o 1 lub 2 rozmiary. Jednak efekt nie jest trwały i ustępuje od 16 do 30 miesięcy.

Również mamy możliwość powiększenia biustu własnym tłuszczem.

Bardziej inwazyjnym sposobem na powiększenie biustu to operacja plastyczna. Przed takim zabiegiem lekarz prowadzący kieruje nas na szereg badań. A decyzja o powiększeniu piersi tą metodą musi być świadoma i przemyślana. Ten zabieg jest bardzo inwazyjny, dlatego musimy się do niego dobrze przygotować. Do tego zabiegu są również przeciwskazania, o nich zostaniemy powiadomieni podczas konsultacji lekarskiej. Cena powiększania biustu waha się od 11 do 16 tysięcy złotych. Cena uzależniona jest od kliniki oraz wybranych implantów.
Opinie powiększania biustu są również ważne, warto przed zabiegiem się z nimi zapoznać. Wiele klinik daje możliwość powiększania biustu na raty.  

1 KOMENTARZ

  1. Jak się okazuje produktów, które mogą nam powiększyć biust jest dużo. Tak samo produkty do przedłużania rzęs, czy włosów są ogólnodostępne. To daje nam możliwość poprawy naszej urody. A salony medycyny estetycznej i kosmetyczne prześcigają się w ilości zabiegów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here